Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy specjalny system partnerski dla naszych klientów. Teraz to Wy możecie zarabiać na naszych produktach. Założenie i prowadzenie sklepu partnerskiego jest dziecinnie proste.

 

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowym zarobku nie musisz robić nic. Ale jeśli uważasz, że dodatkowe kilka setek piechotą nie chodzi, to warto się zastanowić nad współpracą z nami.

 

W sklepie partnerskim Ty decydujesz co chcesz sprzedawać i za ile. Obecnie możesz korzystać z naszego asortymentu i zamawiać koszulki lub gadżety z indywidualnym nadrukiem (musisz nam wtedy przysłać odpowiednią grafikę, zdjęcie lub tekst). Pamiętaj, że w sklepie Cameleon Najlepsze Nadruki kładziemy szczególny nacisk na respektowanie praw autorskich. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści drukowane na koszulkach. Jeśli chcesz wykorzystać czyjeś zdjęcie lub grafikę, konieczne jest posiadanie zgody autora. Szerzej o prawach autorskich napisaliśmy we wcześniejszym wpisie.

 

Już wkrótce uruchomimy dedykowany generator, dzięki któremu tworzenie własny koszulek i gadżetów będzie jeszcze łatwiejsze!

 

Co daje Ci prowadzenie sklepu partnerskiego?

- Niezależność finansową – Ty decydujesz ile zarobisz i ile czasu na to poświęcisz

- Wspaniałą zabawę – praca może być przecież przyjemna

- Cenne doświadczenie zawodowe – nie każdy może pochwalić się własnym sklepem

- Nie musisz mieć żadnego zaplecza – wystarczą chęci, my dostarczamy cały towar.

- Tu dopisz sobie jeszcze 1000 innych korzyści ;)

 

Naszymi partnerami są już:

Discoparty.pl, Carpteamsport.pl, Pulsstacja.fm

 

Dołącz do grona Cameleonowych biznesmanów i zacznij zarabiać już dziś! To nic nie kosztuje, a możesz zyskać bardzo wiele. Więcej szczegółów o programie partnerskim przeczytasz tutaj.


Wciśnij ESC aby zamknąć